Op. Dr. Ceyhun Aydoğan

Op. Dr. Ceyhun Aydoğan İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı uzmanlığını yapmıştır. 2019 yılında kurduğu bu klinikte tüm genel cerrahi ve metabolik cerrahi hastalarına bakmaktadır.

Hakkımızda

Op. Dr. Ceyhun Aydoğan İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı uzmanlığını yapmış olup daha sonrat zorunlu hizmetini Batman Kozluk DH.’de gerçekleştirmiş, akabinde Eskişehir Ümit Hastanesi, Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği, Ethica İncirli Hastanesi ve Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği gibi birçok farklı hastanede görev yapmıştır. Şuanda Ceyhun Aydoğan Muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir. Tüm genel cerrahi alanlarında yetkin olup, çoğunlukla obezite ve metabolik cerrahi dalında hizmet vermektedir.

2019 yılında kurduğu bu klinikte tüm genel cerrahi ve metabolik cerrahi hastalarına bakmaktadır.

Hizmetlerimiz

Dr.Ceyhun Aydoğan’ın obezite cerrahisi üzerine dünya otoritelerince kabul görmüş  hizmetlerini inceleyin.

Tüp Mide

Ülkemizde en çok tercih edilen mide küçültme türüdür. Kliniğimizde icra edilen operasyonlarımızın yaklaşık olarak %80’ini oluşturur.

Gastrik Bypass

Tüp mide ameliyatına göre daha agresif bir operasyondur.Amaç bağırsaklar tarafından emilen besin miktarında azaltmaya gidilmesidir.

Mide Balonu

Son yıllarda , hastalar tarafından daha az riskli görüldüğü için tercih sayısında artış olan mide balonu işlemi, mideye bir balon yerleştirilmesiyle icra edilir.

Mide Botoksu

Botilinum toksininin ,midede belirli bölgelere enjekte edilerek tokluk hissi sağlanmasının amaçlandığı bir kilo verme yöntemidir.

Sadi-s

Dr.Scorpinaro tarafından tıp dünyasına kazandırılan, ve mide bypass ameliyatının daha az riskli bir alternatiftir.

Şeker Ameliyatı

Şeker Hastalığı ameliyatı olarak da bilinen , ve insülin salgılama hızının azaltılmasının amaçlandığı operasyonlardır.